Як додати новину


Якщо у Вас є цікаві новини, якими Ви хобіли б поділитись на нашому сайті, надішліть їх на пошту - mistonovik.in@gmail.com і ми по можливості їх розмістимо на сайті.
Як додати новину Як додати новину Reviewed by новини2 on 02:39 Rating: 5

1 коментар:

 1. Потрібна допомога нашій донечці Ані

  Наша Анютка тільки почала своє життя в березні 2014 року, а вже у вересні змушена була змінити свою затишну домашню колиску на лікарняне ліжко.
  Мене звати Артем, не встигли ми з дружиною забути про пустушки і сорочечки, тому що вже маємо двох дорослих дітей, отримали в подарунок маленьку крихітку-дівчинку. Але недовго щастя та усмішки панували в нашому будинку. Люмила, моя дружина, почала помічати, що у дитинки непропорційно зростає животик. Ми почали бити на сполох - і не дарма.
  Після численних обстежень нашій донечці ставлять страшний діагноз - нейробластома заочеревинного простору з ураженням в печінку і кістковий мозок.
  Як важко повірити, що наша маленька не встигнувши порадіти життю змушена ось так страждати. Як важко усвідомлювати, що своїй маленькій людині ти нічим не можеш допомогти.
  Хвороба маленької дуже згуртувала всю сім'ю і всі ми, як один, боремося за життя немовляти, але нам потрібна ваша допомога і підтримка.

  Контакти: (095) 151 0465

  Банківські реквізити: Ощадбанк 5174 7499 0044 8037
  https://help.org.ua/782

  ВідповістиВидалити

111

На платформі Blogger.