Новомосковські десантники готові виконувати своє завдання

25 десантно-штурмова бригада, яка розміщена на території Дніпропетровської області у смт Гвардійському, протягом останніх чотирьох років значно підвищила рівень своєї боєздатності та готова виконувати бойові задачі. Про це сьогодні, 21 листопада, під час прес-конференції повідомив офіцер бригади Анатолій Калініченко. 
За його словами, на початку березня 2014 року, коли у підрозділі відбулися перші збори, забезпечення бригади знаходилося на доволі низькому рівні. 
«Якщо порівнювати ті часи і те, що ми маємо зараз – це небо і земля. Людина, яка підписує контракт із ЗСУ наразі має все необхідне аби комфортно себе відчувати і належно виконувати бойові завдання», - зазначив Калініченко. 
Окрім цього, він додав, що протягом останніх чотирьох років змінилася сама структура бригади. Зокрема, з’явилися танкові підрозділи та підрозділи реактивної артилерії, що значно підвищило міць бригади. 
«Зміни постійно відбуваються, з’являються нові одиниці озброєння, змінюються підхід до поставлення бойових задач і методи їх виконання. Наразі ми точно можемо сказати, що наші війська готові виконувати свої завдання», - додав офіцер. 
21 листопада Україна вдруге святкує День десантно-штурмових військ, які прийшли на заміну старим ВДВ.

http://www.poleznaya.dp.ua/index.php?id=7191&doc=novomoskovsk_desantniki_gotov_vikonuvati_svo_zavdannia_of_tser_25_brigadi

Новомосковські десантники готові виконувати своє завдання Новомосковські десантники готові виконувати своє завдання Reviewed by новини2 on 23:48 Rating: 5

Немає коментарів:

111

На платформі Blogger.