За три останні роки «Новомосковськтеплоенерго» отримало понад 42 мільйони дотацій з міського бюджету

За три останніх роки КП «Новомосковськтеплоенерго» отримало дотацій з міського бюджету на 42,5 мільйони гривень. Кошти пішли на погашення заборгованості перед постачальниками.
Про це повідомив 23 січня на першій нараді новоствореної комісії з питань регіонального розвитку Новомосковська в.о. міського голови Сергій Горошко. Керівник міста наголосив, що через низьку сплату населенням міста послуг теплопостачання, Новомосковськ суттєво недоотримує нових об’єктів або якісних ремонтів вже існуючого фонду.
Директор «Новомосковськтеплоенерго» Валерій Федорченко додав, що лише в 2018 році, щоб перекрити борги, підприємству надали з міського бюджету 15 мільйонів гривень. Наразі, додав керівник, борг містян перед постачальником тепла становить 25 мільйонів гривень. Рівень проплат за грудень лише 30 відсотків.
https://www.0569.com.ua/news/2282805/za-tri-ostanni-roki-novomoskovskteploenergo-otrimalo-ponad-42-miljoni-dotacij-z-miskogo-budzetu
За три останні роки «Новомосковськтеплоенерго» отримало понад 42 мільйони дотацій з міського бюджету За три останні роки «Новомосковськтеплоенерго» отримало понад 42 мільйони дотацій з міського бюджету Reviewed by новини2 on 01:39 Rating: 5

Немає коментарів:

111

На платформі Blogger.