Від нових доріг до сучасних дитсадочків: як за чотири роки змінився Новомосковськ?

Європейська площа, сучасний ЦНАП та нові дороги. За чотири роки у Новомосковську втілили десятки інфраструктурних проектів. Як вони вплинули на якість життя містян та що необхідно реалізувати в майбутньому – обговорили на засіданні Ради регіонального розвитку. 

«З 2015 по 2018 роки ми змогли втілити чимало важливих інфраструктурних проектів. Завдяки децентралізації та підтримці облдержадміністрації, розвиваємо наше місто у різних напрямках – все заради добробуту мешканців», – розповів в.о. голови Новомосковської міської ради Сергій Горошко. 

На 10 дорогах Новомосковська уклали асфальт, реконструювали 27 км мереж вуличного освітлення. 

Реконструювали площу Героїв – там уклали тротуарну плитку, висадили дерева та кущі, облаштували зону відпочинку та дитячий майданчик, збудували музичний фонтан.

Відкрили сучасний ЦНАП. Там можна отримати 116 видів адміністративних послуг.

Облаштували три футбольних поля зі штучним покриттям - у школах №1, №2 та №6. 

Капітально відремонтували будівлю колишньої дитячої поліклініки. Завершують реконструкцію дитсадка «Чебурашка».

У планах на 2019-2021 – встановити у місті пандуси, облаштувати набережну і спортивні майданчики, реконструювати водовід, капітально відремонтувати дитсадок № 6 «Калинка», збудувати культурний центр і пам’ятник АТОвцям. 
http://old.adm.dp.gov.ua/OBLADM/obldp.nsf/index/E391599E4D1F0B91C2258390005A8850
Результат пошуку зображень за запитом "новомосковськ фонтан"
Від нових доріг до сучасних дитсадочків: як за чотири роки змінився Новомосковськ? Від нових доріг до сучасних дитсадочків: як за чотири роки змінився Новомосковськ? Reviewed by новини2 on 22:09 Rating: 5

Немає коментарів:

111

На платформі Blogger.