Featured Posts

[новини][feat1]
Seo Services

Цей сайт продається

Продається сайт твого міста. Для реклами, просування своїх ідей та ін. У продажі готові, діючі, розкручені сайти міст - Вінниця, Чернівці, Житомир, Умань, Суми, Броди, Покровск, Новомосковськ. Адреси сайтів нижче. Деталі за тел: (098) 5146887
Вінниця https://vn.misto.in.ua
Чернівці https://cv.misto.in.ua
Житомир https://zhytomyr.misto.in.ua
Умань https://uman.misto.in.ua
Суми http://sumy.misto.in.ua
Броди https://brody.misto.in.ua
Покровск https: //pokrovsk.misto.in.ua
Новомосковськ https://novomoskovsk.misto.in.ua
Ціна сайту 2990 грн. Можливий продаж всіх сайтів пакетом.
Наша компанія - www.misto.in.ua створить сайт будь-якого міста.
Ми можемо супроводжувати і наповнювати новинами міські сайти.
Деталі на нашому сайті http://www.misto.in.ua або по тел: (098) 5146887
Цей сайт продається Цей сайт продається Reviewed by новини2 on 02:05 Rating: 5

У НОВОМОСКОВСЬКІЙ МІСЬКІЙ РАДІ ВІДБУЛОСЬ ПУБЛІЧНЕ ПРЕДСТАВЛЕННЯ ІНФОРМАЦІЇ ПРО ПІДСУМКИ ВИКОНАННЯ БЮДЖЕТУ МІСТА ЗА 2018 РІК

18 березня у малій залі засідань виконавчого комітету Новомосковської міської  ради, головні розпорядники коштів , розпорядники бюджету нижчого рівня та одержувачі коштів, зібрались для того, щоб представити інформацію про підсумки бюджету міста за 2018 рік.
Заступник міського голови Тетяна Дакова, надала розвернутий звіт щодо виконання бюджету за 2018 рік. Нижче наведені  основні витрати,  абсолютно у всіх галузях нашого міста.
Фактично у звітному році до міського бюджету надійшло доходів у сумі 658 191 тис. грн., що складає 100,9% до уточнених планових завдань.
До загального фонду надійшло доходів у сумі 632 597,6 тис. грн., або 101,1% до уточненого плану, у тому числі власних надходжень отримано 243 977,5 тис. грн., або 104,5% до уточненого плану з перевиконанням на 10 583,2 тис. грн. У порівнянні з 2017 роком  власні надходження  збільшились на 38 409, 3 тис. грн.
Податку та збору на доходи фізичних осіб у звітному періоді в цілому до бюджету міста зараховано 134 046,6 тис. грн., що на 5 326 тис. грн. більше уточнених планових показників.  У порівнянні з 2017 роком надходження податку збільшилось на 31 704, 5 тис. грн.
Державного мита в цілому надійшло у сумі 384, 0 тис. грн., що в 1,9 рази перевищує як уточнені планові показники так і надходження за 2017 рік. Надходження збільшились у зв’язку із збільшенням нотаріальних дій з оформленням документів на спадщину та дарування та у зв’язку із збільшенням кількості виданих закордонних паспортів та паспортів громадянин України.
Екологічного податку у поточному році в цілому до бюджету міста зараховано у сумі 84,3 тис. грн., з перевиконанням плану на 40,3 %.
Уточнений план по видатках загального фонду бюджету міста за 2018 рік затверджений у обсязі 597 045,4 тис.грн., при касовому виконанні 592 347,4 тис. грн., у тому числі по галузям:
  • Освіти – 173 338, 8 тис. грн.;
  • Охорони здоров’я - 89 895, 1 тис. грн.;
  • Культури – 10 951,0 тис. грн.;
  • Соціального захисту людей – 4 345,8 тис. грн.;
  • Житлово – комунальне, дорожнє господарство – 25 744, 5 тис. грн.
На виплату заробітної плати понад трьом  тисячам працівників бюджетної сфери міста з відрахуванням в соціальні фонди спрямовано 276 521,4 тис. грн.
Видатки на медикаменти виконані у обсязі 10 857,6 тис. грн. З загальної суми витрат на медикаменти безкоштовно їх надано 19 331 мешканцям міста на суму 5 765,0 тис. грн., з них ветеранам та інвалідам війни – 58 чоловік на  суму  - 479,7 тис. грн., онкохворим – 76 чоловік на суму  - 179,6 тис. грн, хворим після пересадки органів та тканини – 14 чоловік на  суму - 86,5 тис. грн.,інваліди – 138 чоловік на суму -  429,3 тис. грн. Крім того, в рамках виконання державної програми по відшкодуванню вартості лікарських засобів для лікування окремих захворювань(“Доступні ліки”) оплачено 17 557 рецептів на суму 1 826,6 тис. грн.
Видатки на харчування проведені у обсязі 6 335, 5 тис. грн
http://poleznaya.dp.ua/
У НОВОМОСКОВСЬКІЙ МІСЬКІЙ РАДІ ВІДБУЛОСЬ ПУБЛІЧНЕ ПРЕДСТАВЛЕННЯ ІНФОРМАЦІЇ ПРО ПІДСУМКИ ВИКОНАННЯ БЮДЖЕТУ МІСТА ЗА 2018 РІК У НОВОМОСКОВСЬКІЙ МІСЬКІЙ РАДІ ВІДБУЛОСЬ ПУБЛІЧНЕ ПРЕДСТАВЛЕННЯ ІНФОРМАЦІЇ ПРО ПІДСУМКИ ВИКОНАННЯ БЮДЖЕТУ МІСТА ЗА 2018 РІК Reviewed by новини2 on 14:57 Rating: 5

У результаті реконструкції Ломовської насосної станції покращилася якість води та на 70% зменшилося енергоспоживання

У Дніпрі триває реконструкція Ломовської насосно-фільтрувальної станції. Масштабні роботи проводяться вперше з 1983 року – коли станція була добудована. Завдяки реконструкції на об'єкті вдалося знизити енергоспоживання на 70%, а також покращити якість води, яку отримують мешканці всієї лівобережної частини Дніпра та Новомосковська. Наразі роботи тривають. Їхній перебіг 18 березня проінспектував один із заступників міського голови Дніпра Бориса Філатова. 
«Наразі виконано великий обсяг робіт: ми замінили цех знезаражування, встановили нові фільтрувальні системи, замінили все насосне обладнання на енергоощадне, триває поточний ремонт будівель. Крім того, цього року було запущено пелетну котельню, що дозволило повністю відмовитися від природного газу. Енергоспоживання станції завдяки усім цим заходам знизилося на 70%. Повну реконструкцію планується завершити до 1 серпня 2019 року», – зазначив Михайло Лисенко.
Вода, як і раніше, проходить усі ступені очистки: після забору з річки Дніпро вона потрапляє до реагентного господарства, там очищується, потім подається на фільтри, після цього дохлорується і потрапляє до резервуарів чистої води й у міські мережі.
«Технологія залишилася та сама. Але різниця у тому, що ми почали використовувати новий вид реагентів – амопол. Завдяки цьому застосовуємо менше хлору й  позбулися важких металів у воді, які є при використанні методу первинного хлорування», – зазначив начальник Ломовської насосно-фільтрувальної станції Олександр Алімов.
У планах на 2019 рік – реконструкція фільтрів, які працюють з 1968 року. Наразі проект готовий.
У результаті реконструкції Ломовської насосної станції покращилася якість води та на 70% зменшилося енергоспоживання
dpchas.com.ua


У результаті реконструкції Ломовської насосної станції покращилася якість води та на 70% зменшилося енергоспоживання У результаті реконструкції Ломовської насосної станції покращилася якість води та на 70% зменшилося енергоспоживання Reviewed by новини2 on 14:56 Rating: 5

ВОЛЕЙБОЛІСТИ З НОВОМОСКОВСЬКА ЗАЙНЯЛИ ПЕРШЕ МІСЦЕ НА ОБЛАСНИХ ЗМАГАННЯХ

Нещодавно у Кривому Розі пройшли обласні змагання «Олімпійські надії» з волейболу, участь в яких брала і команда з Новомосковська.
Загалом в змагання взяли участь команди з: Новомосковська, Кам'янського, Васильківського, Нікопольського, Криворізького, П'ятихатського, Магдалинівського районів Дніпропетровської області.
«Змагання проходили між командами школярів, а саме дівчатами 2002 року народження. Ігри проходили у двох підгрупах. А вже у фіналі грали команди з Кам'янського, Новомосковська, Криворізького і Нікопольського районів», - відзначили організатори.
За результатами змагань місця розподілилися наступним чином:
1 місце - команда з Новомосковська;
2 місце - команда з Криворізького району;
3 місце - команда з Кам'янського.
Всім учасникам змагань були вручені грамоти Дніпропетровського обласного відділення Комітету фізкультури і спорту.
За матеріалами інформаційного порталу krivbass.city
ВОЛЕЙБОЛІСТИ З НОВОМОСКОВСЬКА ЗАЙНЯЛИ ПЕРШЕ МІСЦЕ НА ОБЛАСНИХ ЗМАГАННЯХ ВОЛЕЙБОЛІСТИ З НОВОМОСКОВСЬКА ЗАЙНЯЛИ ПЕРШЕ МІСЦЕ НА ОБЛАСНИХ ЗМАГАННЯХ Reviewed by новини2 on 14:53 Rating: 5

ЦЕНТРАЛЬНА БІБЛІОТЕКА НОВОМОСКОВСЬКА ПРОВЕЛА ЗАХІД: «ПІДНЕБЕСНА ІМПЕРІЯ: ЗАХОПЛЮЮЧІ ДИВА І ЗАГАДКИ»

2019 рік оголошено роком Китаю в Україні. Тож, якщо Ви ще не все знаєте про цю Супердержаву з прадавньою історією та віковою культурою, час зануритися в тему глибше. Протягом року фахівці міської централізованої бібліотечної системи будуть ближче знайомити новомосковців з таємницями, фактами та легендами Піднебесної, як, наприклад, це сталося 16 березня на абонементі центральної бібліотеки м. Новомосковська, де пройшла віртуальна подорож «Піднебесна Імперія: захоплюючі дива і загадки».

http://poleznaya.dp.ua/
ЦЕНТРАЛЬНА БІБЛІОТЕКА НОВОМОСКОВСЬКА ПРОВЕЛА ЗАХІД: «ПІДНЕБЕСНА ІМПЕРІЯ: ЗАХОПЛЮЮЧІ ДИВА І ЗАГАДКИ» ЦЕНТРАЛЬНА БІБЛІОТЕКА НОВОМОСКОВСЬКА ПРОВЕЛА ЗАХІД: «ПІДНЕБЕСНА ІМПЕРІЯ: ЗАХОПЛЮЮЧІ ДИВА І ЗАГАДКИ» Reviewed by новини2 on 14:53 Rating: 5
На платформі Blogger.